Листівка [Pdf.]

Передвиборна програма
кандидата/ки в депутат(к)и і на посаду міського/селищного/сільського голови
від Політичної партії «Республіка»

ДЛЯ ВСІХ, А НЕ ДЛЯ «СВОЇХ»!

типова версія

qr

Щоразу на виборах нас дурять. Чому так?

Бо реальна влада належить — не телеклоунам, а тим, хто їх утримує — олігархам і кланам. Вони десятиріччями паразитують на нас, змінюючи лише обличчя своїх ставлеників/ць на чолі країни та міст.

В світі є народи, що навчилися приборкувати негідників — волею народу, силою трудящих і громадянським контролем! — І ми так зможемо! І саме на цих виборах почнемо.

ПОВЕРТАЄМО ВЛАДУ ЛЮДЯМ!

Аби не дозволити народовладдя, клани ввели ганебний майновий ценз: відтепер вибори — привілей багатих.

Мусимо розірвати замкнене коло!

В Україні є лише одна Партія, яка не контролюється кланами і зарубіжжям, не зраджує людей і бореться за справедливість для всіх, а не для «своїх». Це — «РЕСПУБЛІКА».

Наше покликання — зробити наше місто найкращим в Україні та одним із кращих у Європі.

РАЗОМ ДО СПІЛЬНОГО ЩАСТЯ!

Місто — це місце життя наших сімей у злагоді й статку, а не «годівниця» для старих і нових панів.

Місто — це не «бізнес», а спільне благо громади.

Зробимо все, щоби громада сама вирішувала, що робити в місті, а до випрацювання мудрих рішень будемо залучати прогресивних експертів/ок. «Республіка» давно співпрацює з провідними світовими й українськими інтелектуал(к)ами і залучатиме їх розум на користь нашого міста.

МІСТО, ДРУЖНЄ ДО ЛЮДЕЙ

В центрі турботи влади має бути людина.

Комфорт, безпека, добросусідство, доступність суспільних просторів (придомових майданчиків, зелених зон, культурних об’єктів), інфраструктури (дороги, парковки, транспорт, інтернет) і спільного блага (безоплатна освіта й охорона здоров’я), розвиток дітей і молоді, атмосфера добра та піклування — це мета нашого служіння міській громаді.

Ми започаткуємо міський Банк інновацій для реалізації великих інфраструктурних проєктів (будівництво, промисловість, креативні галузі) та для створення сталих і дохідних робочих місць, посилення підприємств, кредитних спілок, кооперативів, які у стислий час на краще змінять життя нашої громади, її кожного мешканця.

Ми модернізуємо місто, вдихнемо в нього життя, зберігаючи його історичну спадщину. Електронні послуги покращать якість співуправління містом, зберігаючи приватний спокій кожного.

МІСТО БЕЗ БІДНИХ

Людина людині — не вовк і не засіб отримання прибутку. Досить мантр про те, що наше місто «для інвесторів»; ні, наше місто — для його мешканців/ок, солідарних і гідних громадян.

Місто має дати можливість для нормальної роботи і потурбуватись про тих, кому зараз украй важко виживати. Громада має підтримати нужденних і сиріт, літніх людей, щоби вони повноцінно жили, а не виживали. Переселенці/ки — наші співмешкан(и)ці, невід’ємна частина нашої громади. Місто повсюди має бути доступним для людей із інвалідністю. Всі діти матимуть можливість ходити до дитсадків, а молодь — до центрів і гуртків розвитку.

Ми — за розширення мережі освітніх і медичних закладів, спортивної та культурної інфраструктури, установ соціального піклування.

ТАРИФИ — ЗДЕШЕВИМО

Тарифи мають бути доступними для кожної родини, а не вганяти у борги й жебрацтво. Для цього ми забезпечимо громадянський контроль над тарифоутворенням. Кожен детально знатиме, куди йдуть гроші, сплачені за комуналку.

Будемо контролювати підприємства, пов’язані з тарифами. Нечесних — покараємо, неефективні — повернемо в комунальну власність. Стимулюватимемо енергозбереження і «зелену» енергогенерацію.

ЕКОЛОГІЯ — В ФОКУСІ ВСІХ РІШЕНЬ

Комфортне і здорове життя кожного у нашому місті залежить від чистого довкілля. Підтримуватимемо сміттєпереробні проєкти, екопросвітництво, роздільний збір сміття, розширення зелених зон, велодоріжки.

Всі послуги, які оплачує місто, будуть відповідати ековимогам, а всі рішення міської влади проходитимуть екоекспертизу.

Кажуть, бюджети пусті, коштів ні на що немає. Це не так — ГРОШІ Є! Ми знаємо, як їх повернути з «тіні», офшорів, як подолати корупцію, як здійснити нову індустріалізацію, як запустити народну економіку — коли від кожного буде по здібностям і кожному діставатиметься за потребами.

РЕСПУБЛІКА ПЕРЕМОЖЕ!